Правовой Форум Украины

Вернуться   Правовой Форум Украины > Правовой Форум > Гражданское право > Наследство, завещание

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 22.08.2012, 13:28
I.MagnaCharta2012 I.MagnaCharta2012 вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.02.2012
Сообщений: 2
По умолчанию Вчинення неправомірних дій нотаріусом.

Якою за змістом повинна бути позовна заява до суду про оскарження нотаріальних дій приватного нотаріуса, про неправомірне вчинення дій нотаріуса, про відмову здійснення нотаріальних дій приватним нотаріусом згідно законодавства. Які особи можуть бути позивачами, відповідачами, 3-і, 4-і..... На які нормативно-правові акти законодавства я можу посилатися у такій позовній заяві. Чи є місце у заяві для відшкодування матеріальних та моральних збитків спадкоємиці приватним
нотаріусом.

Про себе:я -єдина спадкоємиця, перша черга, донька, Спадок за законом. У спадок за законом після смерті моєї покійної матері входить будинок, земля, грошові збереження у Ощадбанку , спадок за Заповітом ( теж заламінований ) моєї покійної бабусі моїй покійній матері в іншому місті іншої області України. Приватний нотаріус узявши наперед гроші після шести місячного терміну видав тільки Право на власність на будинок. За правом власності на землю, за Заповітом, за грошовими
компенсаціями , які зберігаються у Ощадбанку я хожу рік, неодноразово зверталася про здійснення перевірок стосовно викладених фактів у Київське обласне управління юстиції, до міністра юстиції України, до прем"єр-міністра України. Приватний нотаріус мої заяви не реєструє, мої ремендовані листи не отримує, вимоги перевірок не виконує - ігнорує, і таким чином витребовує від мене додатково чималих грошей для скорішого зрушення моєї спадкової справи.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 21.11.2019, 12:14
Л.П. Л.П. вне форума
Banned
 
Регистрация: 25.10.2019
Сообщений: 305
По умолчанию

Доброго дня! У даному випадку, в першу чергу, слід керуватися Законом України "Про нотаріат". Так як у Вашому випадку йдеться про приватного нотаріуса, тоді посилатися варто на статтю 27 Закону України "Про нотаріат", частина 1 якої зазначає, що шкода, заподіяна особі внаслідок незаконних дій або недбалості приватного нотаріуса, відшкодовується в повному розмірі. Окрім цього, звертаю Вашу увагу на частину 2 вказаної статті, в якій вказано, що нотаріус не несе відповідальності у разі, якщо особа, яка
звернулася до нотаріуса за вчиненням нотаріальної дії: подала неправдиву інформацію щодо будь-якого питання,
пов'язаного із вчиненням нотаріальної дії; подала недійсні та/або підроблені документи; не заявила про відсутність чи наявність осіб, прав чи інтересів яких може стосуватися нотаріальна дія, за вчиненням якої звернулася особа. Відшкодовувати завдану шкоду нотаріус буде ща рахунок страхування своєї діяльності, про що свідчить частина 1 статті 28 Закону України "Про нотаріат": для забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок
вчиненої нотаріальної дії та/або іншої дії, покладеної на нотаріуса відповідно до закону, приватний нотаріус зобов’язаний до початку зайняття приватною нотаріальною діяльністю укласти договір страхування цивільно-правової відповідальності. Окрім Закону України "Про нотаріат", Ви маєте посилатись на Цивільний кодекс України, зокрема, частину 1 статті 1166 Цивільного кодексу України: майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.Варто також зазначити, що у позовній заяві Ви можете вказати, що намагалися неодноразово врегулювати спір у досудовому порядку, про що свідчать Ваші звернення до начальника відділу Головного територіального управління юстиції області, міністра юстиції та Прем'єр-міністра України, і обов'язково додати до заяви свої листи до вказаних осіб, а також їхні відповіді. Позивачем по даній справі є Ви (як єдиний спадкоємець, і як особа, яка безпосередньо звернулася до приватного нотаріуса), а відповідачем є приватний нотаріус, до якого Ви звернулися. Як третю особу, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на Вашій стороні Ви можете спробувати залучити Головне територіальне управління юстиції області, але якщо Ви цього не зробите, але в цьому виникне нагода, тоді суд самостійно залучить цей орган до справи шляхом винесення ухвали.
Ответить с цитированием
Ответ

Метки
матеріальні відшкодування, моральні

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 12:10. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot