Правовой Форум Украины

Вернуться   Правовой Форум Украины > Правовой Форум > Права потребителей

Права потребителей В этом разделе мы обсуждаем права потребителей. Потребителем, права которого защищаются на основании Закона Украины "О защите прав потребителей", является только гражданин (физическое лицо), который приобретает, заказывает, использует или имеет намерение приобрести или заказать товары (работы, услуги) для собственных бытовых нужд. Закон регулирует отношения потребителя с предприятием, учреждением, организацией и гражданином-предпринимателем, которые изготавливают или продают товары, выполняют работы или предоставляют услуги, независимо от форм собственности и организационных форм предпринимательства.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 09.07.2020, 16:54
smirn3544 smirn3544 вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 09.07.2020
Сообщений: 1
По умолчанию Ремонт планшета

Описываю ситуацию с самого начала, но кратко, чтоб не отнимать у вас время.

18 березня 2020 року я сдав планшет у ремонт у компанію “Сервісний центр №1” Дніпро, вул. Ярослава Мудрого буд. 27 оф. 336.

20 березня планшет повернули з ремонту через їх кур'єра. Я заплатив 3500 грн. Прийняв планшет на вулиці із-за карантину. Перевірити всі усунені недоліки не було можливості. Та кур'єр запевнив, що є гарантія.

Але після ретельної перевірки вдома виявилось, що ремонту не було, бо планшет працював так як і до ремонту. Крім того з’явилися нова поломка — екран планшету перестав реагувати на дотики. Я звернувся у сервісний центр і вони забрали планшет вже на гарантійний ремонт після свого ремонту.

21 березня 2020 року при передачі планшету у гарантійний ремонт був вказаний термін ремонту - 14 днів. Після цього терміну компанія не повернула планшет з ремонту до сьогодні (9.07.20). Крім того вони не відповідають на телефонні дзвінки, та ні як не реагують на звернення до них.

З цього приводу я вже звертався до установи по захисту прав споживачів. Але планшет досі не відремонтовано. Інспектор виписав їм пипис (штраф) який вони також не платять.

23 червня 2020 року я відправив письмове повідомлення те, що я згоден на проведення незалежної експертизи на рахунок працездатності планшету згідно чинного Закону про права споживачів статті 17.

Лист отримано 25 червня 2020, про що свідчить повідомлення про вручення. Але відповіді я не отримав.

27 червня я отримав листа від сервісу з проханням забрати планшет з ремонту. Приїхав забрати, але планшет не працює. Тому забрати не зміг.

Також додам, що відправив листа не тільки у Дніпро, але й на юридичну адресу 04205, Київ, пр. Оболонський, буд. 10 яка зазначена у реєстраційних документах. Лист повернувся з поміткою - неповна адреса. Неможливо відправити лист засновнику ТОВ, тому що повна його адреса невідома. Повна адреса не вказана у реєстраційних документах.

У "захисті" відповідають, что вони нічого зробити не можуть, бо по першому моєму зверненню вже був припис. А на друге звернення немає підстави.

Що мені робити у такій ситуації?

Примерно всё это я писал в письмах и к сервису и к ЗПП. Никакого результата.

Подскажите, достаточно ли до судебных процедур, чтоб мой иск рассмотрели в суде или ещё как-то напрягать ЗПП, чтоб получить от них больше документов о штрафах сервисного центра, если это возможно?

Последний раз редактировалось smirn3544; 09.07.2020 в 17:00.
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:26. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot