Правовой Форум Украины

Вернуться   Правовой Форум Украины > Правовой Форум > Судебная практика > Суды общей юрисдикции

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 26.11.2014, 18:38
Svetlana1973 Svetlana1973 вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 26.11.2014
Сообщений: 1
Exclamation Административное право,установление ответчика.

Здравствуйте!Обращаюсь в надежде,что подскажите.Проживаю в г.Коростень,житомирской обл.(зона добровольного отселения категории 3)Я инвалид с детства 2 группы,имею 1 категорию "постраждалого від Чорнобильскої катастрофи"(заболевание связано с ЧК),получаю пенсию,которую начисляют в г.Житомир Пенсионный фонд ,военный отдел.(получила инвалидность ,когда отец был военнослужащим),вид пенсии-Пенсия по утрате кормильца.З одним відповідачем я визначилася по ст. 37-це Управління праці і соцзахисту насел. .Вiдповiдно до вказаного порядку, на Відповідача покладено обов’язок розпорядження виданими коштами державного бюджету на місцевому рівні, в зв’язку із чим цей позов пред’являється мною Управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради , так як ним не було дотримано вимоги ст. . 37, З.У. “Про статус...” в зв’язку з тим що мені виплачувалось кошти по 2.10 на мене по ст.37 в місяць,(повинно виплачуватись 40% мін.заробітної плати щомісячно) а отже було порушене моє законне право на отримання компенсаційних виплат. Я не можу визначитись,хто відповідач по ст. 39 З.У. “Про статус...” в зв’язку з тим що мені виплачувалось кошти по 10,50(але має виплачуватись 2 мін. заробітних плати щомісячно).Ці 10,50 мені нараховує Пенсійний фонд військовий відділ м.Житомир.Хто в позові відповідач за ці 10,50 ,на кого позов писати-на ПФ м. Коростень.чи на ПФ м. Житомир?Якщо відповідач Житомир по ст.39 як встановити,в який суд подавати,по місцю проживання мене ,чи відповідача?Як узнати адресу суду і ЕДРПОУ ПФ м.Житомир?(тверда сума вказана в ст.51 З.У. "Про статус та соц. захист населення постражд. в Чорноб. катастрофі"

Последний раз редактировалось Svetlana1973; 26.11.2014 в 18:46. Причина: не дописала
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 10.03.2020, 22:33
Л.П. Л.П. вне форума
Banned
 
Регистрация: 25.10.2019
Сообщений: 305
По умолчанию

Доброго вечора! Точну адресу суду Ви можете дізнатися безпосередньо на сторінці суду на сайті https://court.gov.ua/fair/. Що стосується ЄДРПОУ Пенсійного фонду, то це Ви також можете дізнатися, завітавши на сайт цієї організації в інтернеті.
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:53. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot