Правовой Форум Украины

Вернуться   Правовой Форум Украины > Правовой Форум > Судебная практика > Остальное

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 26.11.2011, 23:51
Натали Натали вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 26.11.2011
Сообщений: 2
По умолчанию Что я сделала неправильно?

Подала в местный суд иск о признании недействительным решения горсовета об отказе мне в выкупе земельного участка под моей недвижимостью. В открытии производства по делу мне отказано в соответствии с п.1 ч.2 ст.122 ГПК Украины, "оскільки позивач звернувся до суду з позовною заявою про визнання рішення міської ради, в порядку цивільного судочинства". Вот текст иска.
Позовна заява
про визнання недійсним рішення міської ради
(про порушення права на викуп)

1 серпня поточного року я звернулась до .... міської ради з заявою про дозвіл на викуп земельної ділянки для обслуговування належної мені будівлі, на підставі ст.127 Земельного кодексу України. Під час розгляду моєї заяви 15 вересня 2011 року .... міська рада прийняла рішення про відмову у викупі земельної ділянки, порушивши при цьому моє право на викуп.
Вважаю зазначене рішення незаконним, оскільки згідно з ч. 5 ст. 128 Земельного Кодексу України, підстав для відмови у продажу мені земельної ділянки для обслуговування будівлі, розташованої за адресою: ...., у ...міської ради немає.
Згідно з ч. 1 ст. 155 Земельного Кодексу України, у разі видання органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування акту, яким порушуються права особи щодо володіння, користування чи розпорядження належною їй земельною ділянкою, такий акт визнається недійсним.
Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.

На підставі викладеного й у відповідності з ч. 3 ст. 152, ч. 1 ст. 155 ЗК України, керуючись ст.ст. 3, 15, 119, 120 ЦПК України

ПРОШУ:

1. Визнати недійсним рішення .... міської ради Луганської області від 15.09.2011 року № 12/6-5 «Про відмову у виготовленні звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки не сільськогосподарського призначення під існуючим об’єктом..
2. Зобов`язати ...міську раду визнати мої права на придбання зазначеної земельної ділянки шляхом прийняття рішення про її продаж.
3. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати."

Что я сделала не так? Подскажите, пожалуйста, может нужно "керуватись" какими-то другими статьями?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 28.11.2011, 13:31
Saladin Saladin вне форума
Moderator
 
Регистрация: 21.10.2011
Адрес: Одесса
Сообщений: 795
По умолчанию

Вы не правильно выбрали суд, в который обратились.
Вам необходимо обратиться в Административный суд и при этом руководствоваться Административно-Процессуальным кодексом Украины.
__________________
pravoved.in.ua
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 30.11.2011, 22:44
Натали Натали вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 26.11.2011
Сообщений: 2
По умолчанию спасибо

очень содержательный ответ. я и сама поняла, что надо обращаться в админ.суд. И пока ждала помощи от форума, нашла статьи КАСУ, на которые надо ссылаться.
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:12. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot