Правовой Форум Украины

Вернуться   Правовой Форум Украины > Правовой Форум > Недвижимость > Приватизация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 19.12.2018, 15:40
Ivan89 Ivan89 вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 18.12.2018
Сообщений: 1
Post Приватизація землі біля багатокварного будинку

Доброго дня.

Підкажіть будь ласка, як можна приватизувати (або взяти в оренду) землю біля багатоквартирного будинку щоб добудувати окремий вхід до квартири яка знаходиться на першому поверсі?

Квартира знаходиться в м. Чернівці на першому поверсі (1 м. над рівнем землі) в 5-ти поверховій хрущовці, під квартирою є підвал. Будинок розміщений на другій лінії від дороги та не є пам'яткою архітектури і т.д. Будинок обслуговується КЖРЕПом.

Окремий вхід потрібний, щоб перевести приміщення в нежитловий фонд (під комерцію).

Із доступних варіантів які я спробував це створити ОСББ, нажаль мешканці не готові йти від ЖЕКу.
Також є варіант самовільно добудувати вхід і пізніше узаконити добудову через суд. Цей варіант мені особисто не дуже подобається так як не має ніяких гарантій що в майбутньому ніхто не оскаржить рішення суду про законність добудови.

Альтернативних "легальних" варіантів щоб перевести приміщень в нежитловий фонд я не знайшов. Тому буду вдячний за будь-які актуальні ідеї.
Ответить с цитированием
Ответ

Метки
добудова до квартири, оренда землі, приватизація землі

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 15:03. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot