Правовой Форум Украины

Вернуться   Правовой Форум Украины > Правовой Форум > Интернет и право

Интернет и право Взаимоотношения в интернет пространстве. Право в интернет - в данный раздел входят все аспекты, связанные с вопросами правового урегулирования споров возникших при использовании всемирной Сети: хранение и распространение информации, ответственность за недостоверную информацию, авторское право в интернет, интернет-деньги, хостинг, доменные имена.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 24.04.2018, 19:54
AskRadio AskRadio вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 24.04.2018
Сообщений: 1
По умолчанию Інтернет-радіо, порядок оформлення

Всім доброго дня. У мене декілька питань щодо створення інтернет-радіо(далі просто радіо) . Радіо НЕ комерційне, музика взята з ютуба (можливо це є пом'якшуючим фактором).
0. Що таке комерційне радіо і чи відрізняється чимось регулювання такого порівняно з некомерційним? Чи є наявність донатів (пожертв з боку слухачів)
підставою вважати таке радіо комерційним?
1. Чи можу я вільно використовувати музичні матеріали, при умові, що я на цьому ніяк не заробляю рекламою?
2. Якщо ні, то яка процедура легалізації? Потрібно напряму домовлятися з авторами чи платити в якийсь комітет?
3. Якщо автор дав дозвіл на використання музичних творів, то як цей дозвіл має виглядати, щоб в майбутньому не булр претензій?

Тепер декілька слів по самому проекту. З форматом ще точно не визначено, але це точно буде не попса, хіп хоп чи естрадна музика. Планується менш популярний назагал жанр наприклад : неофолк, індастріал тощо. Мається на увазі, шо виконавці - часто роблять свої проекти на ентузіазмі і встановити контакти часто майже нереально. Якщо у випадку з якимсь Бібером, шанс "отримати по шиї" думаю дуже великий, то з моїм напрямком я думаю можуть прийти додому лише у випадку великої популярності проекту, чи не так? Є якісь закони які чітко регулюють ці питання? І як ці закони працюють в реальності?

4. Чи може працювати змішаний варіант - починаємо як пірат і легалізуємось у випадку популярності? Наскільки це адекватно буде легалізуватись маючи рік піратства за плечима?
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 08:02. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot