Правовой Форум Украины

Вернуться   Правовой Форум Украины > Правовой Форум > Трудовое право > Трудовые отношения

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 17.02.2018, 17:56
ВитаПетер ВитаПетер вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 17.02.2018
Сообщений: 1
По умолчанию Неоформлений працівник майже рік

Я працюю в компанії майже 8 місяців не оформлена. На співбесіді мені сказали що після 3 місячного випробувного терміну мене візьмуть в штат та почне діяти страховка здоров'я. Після 3 місяців випробувного терміну мені його продовжили ще на 2 місяці. На період випробувного зі мною підписували договір але з підписом керівника так і не повернули. При виплаті коштів на карточку пілписували акт виконаних робіт. Випробувний давно закінчився, договір не продовжили. По ідеї мали оформити в штат так як я продовжила працювати. Попавши в лікарню та отримавши лікарняний лист мені на роботі сказали що я не в штаті. Як я оформлена чи ні - компанія не відповідає на питання. Як мені діяти? Що загрошує компанії при допуску мене до роботи та неофорлленні? Я можу примусити компанію заробити запис у трудовій?

Последний раз редактировалось ВитаПетер; 17.02.2018 в 17:59.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 05.02.2020, 21:36
Л.П. Л.П. вне форума
Banned
 
Регистрация: 25.10.2019
Сообщений: 305
По умолчанию

Доброго вечора! За у Вашому випадку компанії загрожує санкція у вигляді штрафу. Так, пункт 1 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України встановлює, що юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, а до юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження. Частина 10 статті 265 Кодексу законів про працю України зазначає, що сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю. Вам я би порадила ще раз звернутися до керівництва компанії задля мирного врегулювання питання, що виникло. Якщо Вам не вдасться врегулювати це питання із керівництвом, Ви, можете, звісно, звернутися до суду, але, як Ви розумієте, у такому випадку Ваші стосунки із керівництвом можуть погіршитися. Тому наразі рекомендую все ж таки спробувати домовитися на рівні компанії та керівництва.
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:54. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot