Правовой Форум Украины

Вернуться   Правовой Форум Украины > Правовой Форум > Права потребителей > Гарантия, обмен, возврат товара

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 14.10.2011, 21:12
aeliana aeliana вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 14.10.2011
Сообщений: 1
По умолчанию как вернуть товар при отсутствии чека?

здравствуйте! подскажите, пожалуйста, возможно ли вернуть товар, если отсутствует товарный чек?
около месяца назад в одном из магазинов одежды было куплено пальто, продавец товарный чек не выписал, а я не придала этому особого значения. пальто было ношено мной 2 раза, на третий раз, во время надевания, оно порвалось в районе талии возле шва. скажите, могу ли я без товарного чека вернуть вещь в магазин? цена пальто 1000 грн.
заранее спасибо за ответ!
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 17.10.2011, 13:57
odleg odleg вне форума
Administrator
 
Регистрация: 04.04.2011
Сообщений: 568
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от aeliana Посмотреть сообщение
здравствуйте! подскажите, пожалуйста, возможно ли вернуть товар, если отсутствует товарный чек?
около месяца назад в одном из магазинов одежды было куплено пальто, продавец товарный чек не выписал, а я не придала этому особого значения. пальто было ношено мной 2 раза, на третий раз, во время надевания, оно порвалось в районе талии возле шва. скажите, могу ли я без товарного чека вернуть вещь в магазин? цена пальто 1000 грн.
заранее спасибо за ответ!
дане питання регулюється законом україни «про захист прав споживачів». так, відповідно до ч.11 ст. 8 названого закону вимоги споживача розглядаються після пред'явлення споживачем розрахункового документа, а щодо товарів, на які встановлено гарантійний строк, - технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює, з позначкою про дату продажу. під час продажу товару продавець зобов'язаний видати споживачеві розрахунковий документ встановленої форми, що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу. у разі втрати споживачем технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює, їх відновлення здійснюється у порядку, визначеному законодавством.
відповідно до ст. 9 закону споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 15:20. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot